КРОКСИ ЖІНОЧІ СТИЛЬНІ
Крокси з джибітсами в білому кольорі стали популярними серед різних вікових груп, завдяки своїй універсальності і неперевершеному дизайну.
Верх кроксів з джибітсами виготовлений з м'якої піни EVA, яка забезпечує відмінну амортизацію і комфорт при кожному кроці. Цей матеріал має додаткову перевагу в тому, що він легкий і гнучкий. Підошва кроксів з джибітсами виготовлена з більш щільного піни, що забезпечить стійкість і надійність. Вона має спеціальний протискользящий протектор, який дозволяє уникнути небезпечних ковзань.
Крокси, прикрашені джибітсами, є актуальним трендом цього року. Саме ця модель взуття від виробника Luckline поєднує в собі елегантний і модний стиль.
КЛОГІ З ДЖИБІТСАМИ ЖІНОЧІ
Обирайте та купуйте для себе і своїх близьких якісне та стильне взуття, а наші менеджери завжди допоможуть і зроблять покупку приємною.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luck Line |
| Вид обуви | Кроксы |
| Каблук/Подошва | Каблук |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Материал подошвы | ЭВА |
| Отделка и украшения | Стразы |
| Размер женской обуви | 36 |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип носка | Закрытый |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал верха | ЭВА |
- Цена: 700 ₴




